Výsledky běhu Kolem Práchně 3.11.2018
Pořadí Jméno Kategorie Čas Oddíl
1 Soukup Josef A 18"54 SK STUDENEC
2 Procházka Jiří A 19"46 ATLETIKA KT
3 Jelínek Jakub A 20"01 ATLETIKA KT
4 Rákosník Luboš B 20"37 ČESKÉ BUDĚJOVICE
5 Urban Petr A 20"46 JSDH CHUDENICE
6 Hulač Ondřej A 20"56 BUZICE
7 Soukupová Valerie E 21"13 SK STUDENEC
8 Cvach Pavel A 21"32 HORAŽĎOVICE
9 Valeček Lukáš A 21"45 SUŠICE
10 Urbánek Jaromír B 21"51 ATLETIKA KT
11 Eninger Boris A 21"57 VODŇANY
12 Jílek Pavel B 22"02 CKS MALÁT KT
13 Vyskočil Pavel B 22"05 SKI ŠUMAVA VIMPERK
14 Šatra Alois D 22"27 TJ TATRAN V.HYDČICE
15 Pavlovič Milan B 22"37 AC MNICHOV
16 Pech Roman C 22"39 SKI ŠUMAVA VIMPERK
17 Jirotka Jan A 22"43 ŠKODA PLZEŇ
18 Neubert Anreas B 22"45 HALLE SAALE
19 Voráček Karel C 22"53 SK DOLANY
20 Vojč Pavel A 23"11 ZLIV
21 Benedikt Tomáš A 23"15 BECHYNĚ
22 Dokulilová Ludmila F 23"18 SOKOL STACHY
23 Král Michal A 23"43 KLATOVY
24 Pokorný Václav A 23"50 PROPANI
25 Spasová Marie F 23"55 SOKOL ŠVIHOV
26 Tichota David A 25"31 NÝRSKO
27 Lukášková Zlata F 25"38 AC FALCON ROKYCANY
28 Kudrlička Rostislav C 25"47 ADAM TEAM
29 Špererová Iveta E 25"48 ATLETIKA KT
30 Leško Milan C 26"01 Horažďovice
31 Staněk Jaroslav A 26"01 HOUBA KLUB HD
32 Soukup Josef A 26"25 SUŠICE
33 Čabrádek Vít B 26"29 SKP SUŠICE
34 Lukašičin Milan D 26"42 CKS MALÁT KT
35 Pinkas Jan B 26"50 DSC ČERNÝ KAFE
36 Kukaň František C 26"52 GAMA Ž. RUDA
37 Machová Ivana F 26"57 KLATOVY
38 Vyskočil Vítek A 27"03 SKI ŠUMAVA VIMPERK
39 Jandová Martina E 27"48 ATLETIKA KT
40 Žohová Hana F 27"51 EAGLOVICE TEAM
41 Valeš Pavel C 28"13 NEI ŽIHOBCE
42 Kubal Vlastimil B 28"13 BRNÍŘOV
43 Tichá Libuše F 28"18 BRNÍŘOV
44 Svatoš Milda C 28"36 HOUBA KLUB HD
45 Procházková Ivona F 28"41 BLATNÁ
46 Březina Karel B 29"00 POVODÍ VLTAVY
47 Ladmanová Lucie F 29"08 HORAŽĎOVICE ZÁŘEČÍ
48 Brabcová Kateřina E 29"08 HOUBA KLUB HD
49 Pollaková Tereza E 30"24 SVATÉ POLE
50 Brynda Viktor A 30"55 HORAŽĎOVICE
51 Eningerová Miluška F 31"00 VODŇANY
52 Řáhová Věra F 31"16 MOKROSUKY
53 Boučková Miroslava E 33"06 HOUBA KLUB HD
54 Brabcová Vlaďka F 33"07 HOUBA KLUB HD
55 Čada Jiří D 36"33 KČT NÝRSKO
56 Mandáková Veronika F 36"33 LUKOKLUB RAVEN HD
57 Scheinherr Jiří D 41"02 BLATNÁ
58 Vaněk Roman B 42"34 HORAŽĎOVICE