Výsledky běhu Kolem Práchně 3.11.2018

Pořadí   Jméno  Kategorie                       Čas       Oddíl                    

1         Soukup Josef     A                   18"54    SK STUDENEC                   

2         Procházka Jiří     A                  19"46    ATLETIKA KT                      

3         Jelínek Jakub     A                   20"01    ATLETIKA KT                      

4         Rákosník Luboš B                   20"37    ČESKÉ BUDĚJOVICE                       

5         Urban Petr          A                  20"46    JSDH CHUDENICE                           

6         Hulač Ondřej     A                    20"56    BUZICE                

7         Soukupová Valerie   E              21"13    SK STUDENEC                   

8         Cvach Pavel        A                  21"32    HORAŽĎOVICE                

9         Valeček Lukáš    A                  21"45    SUŠICE                

10       Urbánek Jaromír     B               21"51    ATLETIKA KT                      

11       Eninger Boris     A                   21"57    VODŇANY                         

12       Jílek Pavel           B                 22"02    CKS MALÁT KT                 

13       Vyskočil Pavel    B                  22"05    SKI ŠUMAVA VIMPERK                 

14       Šatra Alois           D                22"27    TJ TATRAN V.HYDČICE                  

15       Pavlovič Milan   B                    22"37    AC MNICHOV                   

16       Pech Roman       C                  22"39    SKI ŠUMAVA VIMPERK                 

17       Jirotka Jan           A                 22"43    ŠKODA PLZEŇ                   

18       Neubert Anreas      B               22"45    HALLE SAALE                    

19       Voráček Karel    C                   22"53    SK DOLANY                       

20       Vojč Pavel           A                  23"11    ZLIV                      

21       Benedikt Tomáš      A               23"15    BECHYNĚ                            

22       Dokulilová Ludmila    F              23"18    SOKOL STACHY                

23       Král Michal          A                  23"43    KLATOVY                            

24       Pokorný Václav A                     23"50    PROPANI                           

25       Spasová Marie  F                     23"55    SOKOL ŠVIHOV                

26       Tichota David    A                     25"31    NÝRSKO                              

27       Lukášková Zlata F                    25"38    AC FALCON ROKYCANY                

28       Kudrlička Rostislav   C              25"47    ADAM TEAM                    

29       Špererová Iveta E                      25"48    ATLETIKA KT                      

30       Leško Milan        C                   26"01    Horažďovice                     

31       Staněk Jaroslav A                     26"01    HOUBA KLUB HD                            

32       Soukup Josef     A                    26"25    SUŠICE                

33       Čabrádek Vít      B                    26"29    SKP SUŠICE                        

34       Lukašičin Milan D                     26"42    CKS MALÁT KT                 

35       Pinkas Jan           B                 26"50    DSC ČERNÝ KAFE                            

36       Kukaň František     C                 26"52    GAMA Ž. RUDA                

37       Machová Ivana F                        26"57    KLATOVY                            

38       Vyskočil Vítek    A                     27"03    SKI ŠUMAVA VIMPERK                 

39       Jandová Martina     E                  27"48    ATLETIKA KT                      

40       Žohová Hana    F                       27"51    EAGLOVICE TEAM    

41       Valeš Pavel         C                     28"13    NEI ŽIHOBCE                     

42       Kubal Vlastimil  B                       28"13    BRNÍŘOV                           

43       Tichá Libuše       F                      28"18    BRNÍŘOV                           

44       Svatoš Milda     C                       28"36    HOUBA KLUB HD

45       Procházková Ivona     F                28"41    BLATNÁ                              

46       Březina Karel     B                       29"00    POVODÍ VLTAVY 

47       Ladmanová Lucie    F                  29"08    HORAŽĎOVICE ZÁŘEČÍ

48       Brabcová Kateřina    E                 29"08    HOUBA KLUB HD

49       Pollaková Tereza     E                  30"24    SVATÉ POLE                      

50       Brynda Viktor    A                        30"55    HORAŽĎOVICE                

51       Eningerová Miluška     F               31"00    VODŇANY                         

52       Řáhová Věra      F                        31"16    MOKROSUKY                   

53       Boučková Miroslava   E                 33"06    HOUBA KLUB HD

54       Brabcová Vlaďka       F                 33"07    HOUBA KLUB HD

55       Čada Jiří               D                     36"33    KČT NÝRSKO                     

56       Mandáková Veronika    F               36"33    LUKOKLUB RAVEN HD

57       Scheinherr Jiří    D                        41"02    BLATNÁ                              

58       Vaněk Roman    B                        42"34    HORAŽĎOVICE