KALENDÁŘ PLÁNOVANÝCH AKCÍ KLUBU ČT V HORAŽĎOVICÍCH

.......................................................................................................

5.3.2018 - Členská schůze KČT

 18:00 v hostinci "Na Zářečí"

-------------------------------------------------------------------------------------

19.3.2018- Bowling v Houbě

začátek : 15:30

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Další akce v okolí:

Sušické kulturní centrum pořádá v r.2018 tyto zájezdy:

So 28. dubna 2018 – VÍDEŇ – METROPOLE NA DUNAJI Největší rakouské město, které je neodbytně spjato s historií rodu Habsburků. Návštěva zámku Schönbrunn. Zastávka u bizarního nájemního domu „Hundertwasserhaus“. Přesun do centra Vídně – prohlídka nejvýznamnějších památek.

So 19. května 2018 – HALLSTATT A SOLNÁ KOMORA Návštěva jedné z nejkrásnějších oblastí celého Rakouska. Plavba po jezeře Wolfgangsee, návštěva městečka Hallstatt, vestavěného do skal na břehu stejnojmenného jezera pod masivem hory Dachstein. Výjezd lanovkou na vyhlídkovou plošinu a prohlídka nejstaršího solného dolu.

So 23. června 2018 – BERCHTESGADEN – ORLÍ HNÍZDO – SOLNÝ DŮL Vyjížďka autobusem a výtahem na horu Kehlstein – Orlí Hnízdo, návštěva hořcové likérky GRASSL – ochutnávka a možnost zakoupení likérů. Odpolední návštěva solného dolu v Berchtesgadenu.

So 22. září 2018 – WACHAU – ÚDOLÍ DUNAJE PLNÉ MERUNĚK A VÍNA Návštěva malebného údolí Wachau. Prohlídka jednoho z nejkrásnějších rakouských barokních klášterů v Melku, plavba lodí po Dunaji, návštěva městečka Dürrnstein s možností výstupu k zřícenině středověkého hradu. Na závěr ochutnávka místních vín.

So 15. prosince 2018 – ADVENTNÍ SALZBURG Zastávka v obci Oberndorf, kde vznikla snad nejslavnější vánoční koleda Tichá noc. Salzburg – prohlídka nejzajímavějších památek města. Výjezd lanovkou na pevnost Hohensalzburg. Návštěva adventních trhů.

Bližší informace v kanceláři Sušického kulturního centra v KD Sokolovna nebo na tel. 376 528 686
 

Žihobce

Volně přístupná naučná stezka: Netopýřím parkem Muzeum Lamberská stezka – výstavy www.zihobce.eu, tel. 724 895 012 Zdeňka Zieglerová a Václav Rydlo sběratelská výstava slonů Alena Schäferová výstava kostýmních návrhů k filmům České televize
 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Akce Národního parku Šumava

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Další akce všech klubů ČT na webu:www.kct.cz/kalendar-akci?page=2